ماسک

برای آگاهی از قیمت کالاهای دیگر برندها ، میتوانید از طریق تماس با 33138003 از قیمت روز آنها آگاهی پیدا نمایید.

حالت نمایش:
رویال ماسک  انرژی زا مو W&B Q10
نمایش سریع

رویال ماسک انرژی زا مو W&B Q10

59,052تومان

ماسک انرژی زا مو W&B Q10 تقویت کننده و حجم دهنده مو این بالم یک ترکیب فوق مغذی برای کف سر و ریشه مو می باشد که با تاثیر عمقی در فولیکول مو، ریشه و ساقه مو را ترمیم و بازسازی نموده و موجب نرمی، لطافت و زیبایی حداکثر آن می گردد .این بالم یک مکمل عالی برای شامپو Q10 می باشد که می تواند باعث تقویت بیشتر موها شده و حالت ابریشم گون..

رویال ماسک انرژی زا مو B&V Q10
نمایش سریع

رویال ماسک انرژی زا مو B&V Q10

64,000تومان

ماسک انرژی زا مو: تقویت کننده و حجم دهنده مو این بالم یک ترکیب فوق مغذی برای کف سر و ریشه مو می باشد که با تاثیر عمقی در فولیکول مو، ریشه و ساقه مو را ترمیم و بازسازی نموده و موجب نرمی، لطافت و زیبایی حداکثر آن می گردد. این بالم یک مکمل عالی برای شامپو Q10 می باشد که می تواند باعث تقویت بیشتر موها شده و حالت ابریشم گونه به آن بدهد. ..

رویال ماسک ترمیم‌کننده صورت W&B
نمایش سریع

رویال ماسک ترمیم‌کننده صورت W&B

38,850تومان

ماسک ترمیم کننده صورت  W&B Perfect Skin – Renewal Face Mask (150ml)   کاهش دهنده منافذ باز، علائم کوپروز و قرمزی پوست صورت این ماسک با فرمول فعال خود کیفیت پوست را بهبود می بخشد. گل رس سفید و سرخ منافذ را پاکسازی می کنند و پوست را یکدست می نمایند. ترکیبات آن باعث تقویت مویرگ های خونی سطح پوست می شود (در افراد مبتلا به کوپ..

رویال ماسک سفیدکننده و لایه‌بردار صورت و گردن B&V
نمایش سریع

رویال ماسک سفیدکننده و لایه‌بردار صورت و گردن B&V

48,000تومان

اسک صورت روشن کننده صورت و گردن پوست را تقویت کرده و به آن نرمی، طراوت و پاکیزگی می بخشد . همچنین کمک به زدودن سلولهای مرده پوست مینماید و در نتیجه پوست شفاف و روشن می شود. این ماسک از شکنندگی پوست و ایجاد چین وچروک در آن جلوگیری کرده و باعث جوانی و شادابی آن می گردد. اثرات: حاوی خاک رس چینی..

رویال ماسک سفیدکننده ولایه‌بردار صورت و گردن W&B
نمایش سریع

رویال ماسک سفیدکننده ولایه‌بردار صورت و گردن W&B

48,000تومان

ماسک ‌روشن کننده  W&B      مخصوص کک و مک و لک های تیره روشن کننده کک و مک و لک های تیره ، یکدست کننده پوست این ماسک برای یکدست کردن پوست و روشن کردن لک ها و کک و مک طراحی شده است. پوست را تقویت کرده و به آن نرمی، طراوت و پاکیزگی می بخشد. همچنین کمک به زدودن سلولهای مرده پوست می نماید و در نتیجه پوست شف..

رویال ماسک صورت B&V Q10
نمایش سریع

رویال ماسک صورت B&V Q10

52,000تومان

ماسک ‌انرژی‌رسان (Q10)  B&V   شاداب کننده و بازسازی کننده قوی پوست این ماسک ترکیبی فوق مغذی، بازسازی کننده و مرطوب کننده حاوی آنتی اکسیدان قدرتمند Q10 و انواع روغن های گیاهی و ویتامین های لازم برای پوست می باشد که می تواند به ریزش سریعتر سلولهای مرده از سطح پوست کمک کرده و با تقویت سلولهای جدید، جوانی و ..

رویال ماسک صورت W&B Q10
نمایش سریع

رویال ماسک صورت W&B Q10

52,000تومان

ماسک ‌انرژی‌رسان (Q10)  W&B   شاداب کننده و بازسازی کننده قوی پوست این ماسک ترکیبی فوق مغذی، بازسازی کننده و مرطوب کننده حاوی آنتی اکسیدان قدرتمند Q10 و انواع روغن های گیاهی و ویتامین های لازم برای پوست می باشد که می تواند به ریزش سریعتر سلولهای مرده از سطح پوست کمک کرده و با تقویت سلولهای جدید، جوانی و ..

رویال ماسک صورت شبه  بوتاکس لایک سیستم B&V
نمایش سریع

رویال ماسک صورت شبه بوتاکس لایک سیستم B&V

88,000تومان

ماسک ‌صورت ‌شبه ‌بوتاکس B&V   مناسب انواع پوست حتی پوستهای حساس این ماسک دارای اثر فوری لیفتینگ، ضد پیری و رطوبت رسان و تغذیه کننده می باشد و قادر است به سرعت خاصیت الاستیسیته پوست را تقویت و بازسازی نماید. همچنین با مواد فعال و نرم کننده خود باعث کاهش چروکهای پوستی شده و سطح پوست و توناژ آنرا یکدست می نماید. مصرف این ماسک موجب ..

رویال ماسک صورت شبه بوتاکس لایک سیستم W&B
نمایش سریع

رویال ماسک صورت شبه بوتاکس لایک سیستم W&B

88,000تومان

ماسک ‌صورت ‌شبه ‌بوتاکس W&B   مناسب انواع پوست حتی پوستهای حساس این ماسک دارای اثر فوری لیفتینگ، ضد پیری و رطوبت رسان و تغذیه کننده می باشد و قادر است به سرعت خاصیت الاستیسیته پوست را تقویت و بازسازی نماید. همچنین با مواد فعال و نرم کننده خود باعث کاهش چروکهای پوستی شده و سطح پوست و توناژ آنرا یکدست می نماید. مصرف این ماسک موجب ..

رویال ماسک پیل‌آف B&V
نمایش سریع

رویال ماسک پیل‌آف B&V

45,000تومان

ماسک  پیل آف B&V   لایه بردار و از بین برنده جوش های سر سیاه  مناسب انواع پوست این ماسک با مواد فعال خود پوست را مرطوب نموده و چروک ها را کاهش می دهد. همچنین خواص بازسازی کننده دارد و کلاژن موجود در آن سبب جوان سازی و شادابی و نشاط پوست می شود. این محصول مغذی و محافظت کننده پوست می باشد و با لایه برداری از لایه ..

رویال ماسک پیل‌آف W&B
نمایش سریع

رویال ماسک پیل‌آف W&B

40,300تومان

ماسک پیل آف  W&B   ضد لک و جوش­های سرسیاه جهت استفاده موضعی روی نواحی دارای عارضه ماسک پیل آف قادر است ترشح غدد سباسه را تنظیم کند و ظاهری مات به پوست دهد، و از التهابات و سرخی پوست پیشگیری کند. با داشتن ترکیبات آنتی باکتریال منافذ پوست را عمیقا پاک سازی می نماید و از رشد میکروارگانیسمها و ایجاد لک و جوشهای سرسیاه جلوگیری می ک..

نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)