چای سیاه

حالت نمایش:
نیوشا مخلوط چای سیاه و زعفران نیوشا
نمایش سریع

نیوشا مخلوط چای سیاه و زعفران نیوشا

20,000تومان

توضیحات مختصر کالا   مخلوط چای سیاه و زعفران نیوشا خاصیت اشتها آور داشته و در بهبود عملکرد دستگاه گوارش تاثیر دارد، همچنین به هضم غذا نیز کمک می کند. چای زعفران برای درمان بسیاری از بیماری ها مانند آسم، سرفه، خشکی پوست، حمله عصبی، گاز معده، سوزش سردل، بی خوابی و ا ن ز ال زودرس و همچنین اضطراب و استرس مفید است.  چطوری مصرف کنی..

نیوشا چای آلبالویی نیوشا
نمایش سریع

نیوشا چای آلبالویی نیوشا

16,000تومان

توضیحات مختصر کالا   مخلوط چای سیاه و آلبالو نیوشا دارای تکه های میوه آلبالوی طبیعی خشک شده به همراه پودر اسانس می باشد. این چای آرام بخش است و می تواند خواب خوبی برای شخص به همراه داشته باشد. چای آلبالویی غلظت خون را کاهش داده و با تقویت سوخت و ساز بدن، کم اشتهایی را از بین می برد.  چطوری مصرف کنیم روزانه 2 نوبت، ..

نیوشا چای ارتدکس ارل گری 450 گرمی نیوشا
نمایش سریع

نیوشا چای ارتدکس ارل گری 450 گرمی نیوشا

21,000تومان

توضیحات مختصر کالا   چای سیاه معطر (ارل گری) نیوشا با استفاده از مرغوبترین نوع اسانس توسط شرکت سوئیسی فرمینیخ (Firmenich) تهیه و با چای های باروتی سیلان و کلکته مخلوط گردیده است. این چای برخلاف نمونه های مشابه موجود در بازار عطر تند و زننده ای ندارد و عطر و طعم واقعی چای تحت الشعاع قرار نمی گیرد.  چطور..

نیوشا چای بادرنجبویه نیوشا
نمایش سریع

نیوشا چای بادرنجبویه نیوشا

14,000تومان

توضیحات مختصر کالا   چای بادرنجبویه نیوشا خاصیت آرام بخشی و مسکن خفیف دارد که در آرام کردن درد معده با منشاء عصبی، احساس چنگ زدگی در معده، تپش قلب، سردردهای یک طرفه، سرگیجه، عصبانیت، بی خوابی، استفراغ های دوران بارداری، بهبود تنگی نفس، درد عصبی دندان و رفع تندخویی در دختران جوان و زنان بسیار موثر است.  چطوری مصرف کنیم ..

نیوشا چای بهارنارنج نیوشا
نمایش سریع

نیوشا چای بهارنارنج نیوشا

12,500تومان

توضیحات مختصر کالا   مخلوط چای سیاه و بهار نارنج نیوشا تقویت کننده سیستم عصبی بدن و آرام بخش است. این چای خوش طعم خواب شما را آرام می کند.  چطوری مصرف کنیم متناسب با علاقه خود نسبت به رنگ و غلظت چای، ۱ یا ۲ کیسه چای را در فنجان یا قوری مناسب که محتوی آب جوش است قرار دهید. پس از 7 دقیقه، کیسه چای را خارج نموده و از ..

نیوشا چای توت فرنگی نیوشا
نمایش سریع

نیوشا چای توت فرنگی نیوشا

16,000تومان

توضیحات مختصر کالا   مخلوط چای سیاه و توت فرنگی نیوشا اشتها آور، تقویت کننده قلب و عروق، تصفیه کننده خون، ترمیم کننده املاح معدنی بدن، قلیایی کننده خون و پاک کننده روده و مثانه است.  چطوری مصرف کنیم متناسب با علاقه خود نسبت به رنگ و غلظت چای، 1 یا 2 کیسه چای در فنجان یا قوری مناسب که محتوی آب جوش است، قرار دهید. پس..

نیوشا چای دارچین نیوشا
نمایش سریع

نیوشا چای دارچین نیوشا

15,000تومان

توضیحات مختصر کالا   مخلوط چای سیاه و دارچین نیوشا می تواند بهترین داروی طبیعی برای بهبود یا پیشگیری از سرماخوردگی یا ضعف بدنی باشد. دارچین از جمله گیاهانی است که به علت طبیعت گرمش در افزایش میل جنسی افراد موثر است.  چطوری مصرف کنیم متناسب با علاقه خود نسبت به رنگ و غلظت چا..

نیوشا چای زنجبیل نیوشا
نمایش سریع

نیوشا چای زنجبیل نیوشا

8,000تومان

توضیحات مختصر کالا   مخلوط چای سیاه و زنجبیل نیوشا دارای خواص طبیعی زنجبیل می باشد. زنجبیل خاصیت ضد التهابی داشته و از تولید هورمون های التهاب زا جلوگیری می کند، همچنین برای درمان و تسکین دردهایی مثل روماتیسم و سردرد بسیار مناسب است.  چطوری مصرف کنیم متناسب با علاقه خود نسبت به رنگ و غلظت چای، ۱ یا ۲ کیسه چای را در..

نیوشا چای سیاه سی تی سی نیوشا 450 گرم
نمایش سریع

نیوشا چای سیاه سی تی سی نیوشا 450 گرم

15,500تومان

توضیحات مختصر کالا   چای سیاه سی تی سی نیوشا مخلوطی است از چای های آسام و سیلان که با فرمول ویژه ای ترکیب شده و عطر، رنگ و طعم خاص و به یادماندنی آن قطعا مورد پسند مصرف کنندگان واقع خواهد شد. در تهیه این محصول از هیچگونه اسانس و عطر مصنوعی استفاده نگردیده است.  چطوری مصرف کنیم 1 الی 2 قاشق را در فنجان یا قوری مناسب..

نیوشا چای سیاه وهل نیوشا
نمایش سریع

نیوشا چای سیاه وهل نیوشا

12,500تومان

توضیحات مختصر کالا   مخلوط چای سیاه و هل نیوشا دارای طعم بسیار مطلوبی می باشد، عطر خوش و اثر گرمابخش و اشتهاآور هل، این دانه را به یکی از بهترین طعم دهنده ها برای انواع نوشیدنی کرده است. مصرف دانه های هل ضمن آنکه به هضم و گوارش بهتر غذا در معده کمک می کند، می تواند بوی نامطبوع دهان (مثل بوی سیر و پیاز) را نیز خنثی کند. ..

نیوشا چای ماسالا دوی پک نیوشا
نمایش سریع

نیوشا چای ماسالا دوی پک نیوشا

16,000تومان

چای ماسالا مخلوطی از چای سیاه، زنجبیل، میخک، هل و دارچین است. البته ادویه‏ های مورد استفاده در آن بر اساس منطقه، اقلیم و فرهنگ، متفاوت هستند و طبق سلیقۀ شخصی انتخاب می‏ شوند. این چای که منشاء آن هندوستان است، اکنون به محبوبیت جهانی رسیده و در کشورهای اروپایی و آمریکایی طرفداران زیادی پیدا کرده ‏است. تاریخچۀ چای ما..

نیوشا چای معطر ترنج کیسه ای نیوشا
نمایش سریع

نیوشا چای معطر ترنج کیسه ای نیوشا

6,000تومان

چای عطری سیاه با ترنج معروف به چای ترنج یا ارل کرل نشاط آور آرامش دهنده ودرمانگر افسردگی منبعی سرشار از فلوراید نوشیدنی مفید برای تصفیه خون حاوی آنتی اکسیدان و کاهش خطر بروز سرطان معرفی اجمالی محصول روش دم: متناسب با علاقه خود نسبت به رنگ و غلظت چای، 1 یا 2 کیسه چای در فنجان یا قوری مناسب که محت..

نیوشا چای نعنا نیوشا
نمایش سریع

نیوشا چای نعنا نیوشا

10,000تومان

توضیحات مختصر کالا   مخلوط چای سیاه و نعناع نیوشا از خواص ارزشمند نعناع بهره مند می باشد. نعناع به دلیل طعم و مزه نشاط  آورش جزء محصولات پر طرفدار محسوب می شود.  چطوری مصرف کنیم متناسب با علاقه خود نسبت به رنگ و غلظت چای، ۱ یا ۲ کیسه چای را در فنجان یا قوری مناسب که محتوی آب جوش است قرار دهید. پس از 7 دقیقه، ک..

نیوشا چای وانیل نیوشا
نمایش سریع

نیوشا چای وانیل نیوشا

19,500تومان

توضیحات مختصر کالا   مخلوط چای سیاه و وانیل نیوشا آرام بخش و کاهش دهنده ی استرس می باشد، مصرف چای وانیل باعث درمان سردرد، افسردگی و ناراحتی های معده می شود. خواص ضد باکتریایی وانیل، عفونت  های زیر پوست را از بین می  برد. چای وانیل روند بهبود و درمان بیماری های پوستی را سرعت می بخشد.  چطوری مصرف کنیم متناس..

نیوشا چای پرتقالی نیوشا
نمایش سریع

نیوشا چای پرتقالی نیوشا

13,000تومان

توضیحات مختصر کالا   مخلوط چای سیاه و پرتقال نیوشا برگرفته از اسانس پوست پرتقال می‎باشد، پرتقال حاوی مقادیر زیادی ویتامین C و همچنین ویتامین B1 است. مخلوط چای سیاه و پرتقال در کنار خواص بی نظیر پرتقال و چای سبز, از طعم و عطر بی نظیری بهره مند می باشد.  چطوری مصرف کنیم متناسب با علاقه خود نسبت به رنگ و غلظت چای، ۱ ی..

نمایش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)